Sık Sorulan Sorular

İnternet sitemizden alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız gerekmemektedir.  İnternet sitemizden yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından dolayı sipariş verirken adres bilgileriniz ve telefon numaranız yeterlidir. Fakat üye olmanız siparişinizi takip edebilmek için ve fırsatlardan haberdar olmanız açısından önemlidir.

Sitemizdeki ürünleri havale ve kapıda ödeme yöntemleri ile sipariş verebilirsiniz.

Ürünlerimizn büyük bir çoğunluğunu kendi atölyemizde ürettiğimiz için satın almış olduğunuz ürün stok durumuna göre en hızlı sürede kargoya verilmektedir. Bu süre 1-2 gün olmakla birlikte bulunduğunuz bölgeye göre 3 iş gününü bulabilmektedir. Stok ve tedarik durumunda oluşabilecek aksaklıklarda size bilgi sağlanacaktır.

Almış olduğunuz ürünü herhangi bir sebepten dolayı iade etmek isterseniz, ürünü kullanmadan 5 (Beş) gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinde ürünü almış olduğunuz kargo firmasını kullanmanız gerekmektedir. Kullanılmış, hasarlı ürünlerin iadesi yoktur. İade ile ilgili detayları buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Yüzük ölçünüzü 2 farklı yöntem ile hesaplayabilirsiniz:

  • Çap Yöntemi (Şu an kullandığınız yüzük var ise): 
    Şu an kullanmakta olduğunuz yüzükle yüzük ölçünüzü öğrenebilirsiniz. Öncelikle yüzüğü elinize alın ve milimetre ölçüsü olan bir cetvel bulun. Yüzüğü yatay olarak masaya koyun ve iç kısımdan yüzüğün çapını ölçün. Burada önemli olan nokta, ölçüm işini yaparken yüzüğün en geniş kısmını ölçtüğünüzden emin olmanız. Ardından cetvelden milimetreyi okuyun ve bu değeri aşağıdaki tablo ile karşılaştırarak ölçünüzü belirleyin. 
  • Çevre Yöntemi (Şu an kullandığınız yüzük yok ise):
    Şu an kullanmakta olduğunuz bir yüzük yoksa, elinize bir parça ip ya da şerit halinde bir parça kağıt almanız yeterli. İpi veya kağıt şeridi parmağınıza sarın ve bu uzunluğu cetvel yardımı ile ölçün. Burada da yüzüğün en geniş kısmını ölçtüğünüzden emin olmalısınız. Ölçtüğünüz değer, parmağınızın çevresinin uzunluğunu verecektir. Bu değeri aşağıdaki tablo ile karşılaştırarak ölçünüzü belirleyin.

Ölçüleri buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Gümüş kullanılmadığı zamanlarda hava ve ışık ile teması olmayan yerlerde saklanması uygundur. Bu sayede ilk günkü görüntüsünü kaybetmeden uzun süre kullanılabilir.

Evet, yurt dışına gönderim yapıyoruz. Siparişlerinizi bulunduğunuz ülkeye göre bizimle iletişime geçerek ürünü satın alabilirsiniz. Yurt dışı satışlarında farklı kargo ve gönderim yöntemleri uygulanmaktadır.